Location : Home > M > MS3116P20-41PW
MS3116P20-41PW
KPT06E10-98PDN Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
97-3107B24-10SZ-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 7C 7#8 SKT PLUG
GTC06F28-5S-027 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 5C 2#4 1#12 2#16 SKT PLUG
10-260391-14P Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
CA3100E20-22PB15 Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
BACC45FT8-3SH Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
85107A2255S50A7 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
97-3108A22-34P-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 2#16, 3#12 PIN PLUG
PT06CGPFA-14-12S Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 12C 8#20,4#16 SKT PLUG
65801-064LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 34 Position FFC, FPC Connector Receptacle 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)
D38999/20FB98BD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
61083-042002 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 40 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
0781191149 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 14 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount