Location : Home > M > MS3116J12-10PX
MS3116J12-10PX
KPT6E14-12PDZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
CIR06CF-18-12PW-F80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
KPSE00E18-32PDN Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
2M804-003-00NF7-10S Connectors, Interconnects Circular Connectors M804 10C 10#23 SKT RECP OM
PT06A-24-61P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
10042773-002LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Accessories PROTECTIVE CAP 296POS W/TEXT
JBXFC3G22MSSDSMR Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
GTS030-28-13P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 26C 26#16 PIN RECP
6-338171-2 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37P HDP20 PLUG ASSY
86564510065LF FCI 25000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
86564510065LF FCI 20000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
CAR3106A16-11P Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
85106A84P5044 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
TVS06RF-13-98HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
XF3M06151BR100 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 6 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
2005290060 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 6 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
SCA2-80S-R5-TG30 Connectors, Interconnects D-Shaped Connectors - Centronics 80 Position Receptacle Connector SCA-2 Through Hole Solder
20100017112 Connectors, Interconnects Fiber Optic Connectors POF- CONNECTOR VERSATILE LINK, C
MS3126E20-41SX Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
MS3116J12-10P Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold