Location : Home > M > MS3114P1623S
MS3114P1623S
KPT06F20-41SA206 Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
MS3456L32-17PW Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
MS3456KS14S-2S Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
MS3454W22-7P Connectors, Interconnects Circular Connectors 1 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
0465571547 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 40 Position Connector High Density Array, Female Surface Mount Gold
KJ6T12A35SNL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 22 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
CTVP00RW-13-8PC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 8C 8#20 PIN RECP
MS3102R36-14P Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
142-0693-051 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMA Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
5767154-3 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 114 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Palladium-Nickel