Location : Home > M > MS3114E20-41PW
MS3114E20-41PW
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09661157501 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
L717TSCG37POL2RM5C309 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
CTVPS00RF-21-16HC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 16C 16#16 PIN RECP
ARJE-0025 ABRACON 121904 2020+ RJ45 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ARJE-0025 ABRACON 16666 2022+ RJ45 Nego IC Co.Doris@negoic.com
TVP00RW-21-41PC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 41C 41#20 PIN RECP
BACC63BN14-12SNH Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
DL64R8-03S9-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
CTV06RW-13-98SE Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
T38143-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38143-24-0 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38143-24-0 NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1691160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1691160000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 3.5 7POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1691160000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 3.5 7POS BK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1691160000 Weidmuller 288110 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
75160-126-04LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold, GXT?
75160-126-04LF Amphenol FCI 157850 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
75160-126-04LF Amphenol FCI 278730 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-2208805-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 53POS, MIXED,REC HSG,ASSY,SEALED
9-2208805-9 IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-2208805-9 TE Connectivity AMP Connectors 157790 2016+ 53POS MIXEDREC HSGASSYSEALED Unitronix Electronics Limited
9-2208805-9 TE Connectivity AMP Connectors 288210 2016+ 53POS MIXEDREC HSGASSYSEALED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386007322 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1382010 STOCK 46590 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
J7140 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers CONN TERM BLOCK JUMPER 40POS
J7140 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
J7140 N/A 66 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
J7140 NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PBC02SGAN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
PBC02SGAN IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PBC02SGAN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 SINGL R/A 2POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
PBC02SGAN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 SINGL R/A 2POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0395337407 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
MS3114E20-41P Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold