Location : Home > M > MS3102R20-23SZ
MS3102R20-23SZ
5-146466-8 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 8POS .100" STACKER
0879392000 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN DRDW SMD HDR WO CAP 20POS
1903572-1 TECONNECTI 10012 14-15+ -- Nego IC Co.Doris@negoic.com
242A11290X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9POS F R/A .370 M3 830PF