Location : Home > M > MS3102E20-12P
MS3102E20-12P
CA06COMME10SL-4S Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
KJA0T25W61PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
CA20L16S-5PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Silver
AIB6DSB3-16-10PS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 3C 3#12 PIN PLUG
GTC030R40-53P-B30-027 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 60C 60#16 PIN RECP WALL
CA3106E24-5SB15 Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
FX8C-100P-SV1(21) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 100 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
SLP12S-2 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 12 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.049" (1.25mm) Through Hole
C48-06R20-39P-102 Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
1056232-1 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMA Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
97-3101A-18-22S Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
MKJ3C7F9-19DN Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
FH19S-22S-0.5SH(51) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 22 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
ADBJ77-E3-PL20 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) - Adapters Adapter Coaxial Connector BNC Jack, Female Socket To TRB Plug, Male Pin 50 Ohm
0541324333 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 43 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle