Location : Home > M > MS3102A20-22PW-RES
MS3102A20-22PW-RES
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-146482-7 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 17POS STACKNG 15GOLD
BACC63CU11-1SN Connectors, Interconnects Circular Connectors 1 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
JW-05-04-T-S-450-250 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER .156" 5POS SGL TIN
TV07RW-21-11JA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 11C 11#12 SKT J/N RECP
CA3106F24-28SWF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
D38999/26FH53AN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 53 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
TV06DZ-13-35AC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 22C 22#22D PIN PLUG
TVP00RL-19-35S-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 66C 66#22D SKT RECP
TV06DZ-21-16P-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 16C 16#16 PIN PLUG
MS3101A28-21PZ Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 37C 37#16 PIN RECP
10074146-13102LF Connectors, Interconnects Memory Connectors - Inline Module Sockets DDR3 SMT ASSY
PT00SE-14-19SLC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 19 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
94910-304MLF Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
111382-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Board In, Direct Wire to Board 20 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Black IDC 28 AWG, Stranded; 26-30 AWG, Solid Through Hole, Press-Fit