Location : Home > M > MS3102A18-3P-RES
MS3102A18-3P-RES
TV07DZ-15-19JA Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CTV07RW-15-19HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
7-146489-1 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADR 42POS .100" DUAL ROW
951426-2062309-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HDR STR STACK 26POS 2MM SMD
EN3L18M26SLX Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
T 3651 000 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold