Location : Home > M > MS3101F22-20P
MS3101F22-20P
CA3102E16S-8SXB Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
KPSE07B18-32S Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CA08COMPG20-27PB01A176 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
KPSE06F24-61S23 Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
CA3106F14S-6SF80DN Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
MS3474W14-5SW Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
0781191289 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 28 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount