Location : Home > M > MS3101F14S-5P
MS3101F14S-5P
961448-8040804-AR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers HEADER 48POS STR DUAL INSUL 2ROW
CTV06RW-19-11BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 11C 11#16 SKT PLUG
MS3102A18-1S-RES Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 10C 10#16 SKT RECP BOX
13380-10SG-321 Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
CTV06RQW-25-20SE Connectors, Interconnects Circular Connectors 30 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
DJT10F19-11JC Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
97-3101A20-19PX Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#8 PIN RECP
5-534267-1 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole