Location : Home > M > MS3101A28-16SW
MS3101A28-16SW
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/24FA98BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
5-554720-3 AMP 48500 2012+ N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
5-554720-3 AMPPRODUCT 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
5-554720-3 AMPPRODUCT 30000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
5-554720-3 ?TYCO ?71 2015+ New & Original parts ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
GTC00A36-14P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 16C 5#8,5#12,6#16 PIN RECP
97-3107A22-10PY-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 4#16 PIN PLUG
GFTAX-18 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GFTAX-18 Curtis Industries 147320 2016+ CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GFTAX-18 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GFTAX-18 NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1638580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1638580000 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1638580000 Weidmuller 157590 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 90DEG 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1638580000 Weidmuller 298950 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 90DEG 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1969574-0 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
278A10-20 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips MARKING STRIPS
278A10-20 Curtis Industries 157280 2016+ MARKING STRIPS Unitronix Electronics Limited
278A10-20 Curtis Industries 289070 2016+ MARKING STRIPS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020037-G141B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020037-G141B01LF Amphenol FCI 147330 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020037-G141B01LF Amphenol FCI 277670 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020037-G141B01LF IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0386107515 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1-534998-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-534998-8 Electronics 27639 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-534998-8 IC 38750 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1-534998-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 36POS .100 VERT DUAL Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1757886 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1757886 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1757886 Phoenix Contact 298270 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-83-316-41-002101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
116-83-316-41-002101 Preci-Dip 157890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-83-316-41-002101 Preci-Dip 278590 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-040-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-040-10-003101 Preci-Dip 147170 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-040-10-003101 Preci-Dip 288350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com