Location : Home > M > MS3100R36-10SY
MS3100R36-10SY
6-146505-8 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADR 36POS .100" DUAL ROW
FCC17C37SN4D0 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
93696-325 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole