Location : Home > M > MS3100R20-16SX
MS3100R20-16SX
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS3112E22-34P Connectors, Interconnects Circular Connectors 34 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
TVP00RL-13-32PA-P25AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
JTG06RE8-35P-424 Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 6C 6#22D PIN PLUG
85108EC2461P50 Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
DJT14F21-11PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MS3451W20-24P Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
KJB7T13F8PEL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
54122-412062500LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 6POS 0.100" T/H
MS3126E20-41PYF0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
D38999/20WJ29PNL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 29 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
AIB2-20-33SS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 11C 11#16 SKT RECP BOX
5748471-1 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 62 Position
KPT02A20-41PX Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
97-3106A20-18SY-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 9C 6#16, 3#12 SKT PLUG
FH48-68S-0.5SV Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 68 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount
1-84952-6 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 16 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle