Location : Home > M > MS3100F24-28S
MS3100F24-28S
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3102E18-13P Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
KJA6T15W5PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
KPSE01E16-8S Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
MS3106F22-12SF187 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
HR10-7J-6P Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Jack, Male Pins Solder Gold
PKG.2B.312.CYMD92Z Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
D38999/20JJ35PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 128 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
TVP02RW23-35S Connectors, Interconnects Circular Connectors 100 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
FB3S021C11 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 21 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
52207-2290 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 22 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle