Location : Home > M > MS3100F20-21P
MS3100F20-21P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPT06E20-39SDZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
CA06COMPG14S-9SB01A176 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
10-107214-2P Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
GTS01AF32-6S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 23C 2#4 3#8 2#12 16#16 SKT
MS25183A24-28S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
JTP02RE-18-53P Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 53C 53#22 PIN WALL RECP
97-3106A22-12SX-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 3#16, 2#8 SKT PLUG
MS24266R16T10PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
71-533721-3P Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
73-68618-20S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
FX1-144P-1.27DS Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 144 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold
AIBC30FC18-12SC-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 6C 6#16 SKT RECP WALL
D38999/26WC35SN Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
TV06RW-13-4PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
85102R1419P50L Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 19 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
TVP00RL-13-4HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
56-712-005-LI Connectors, Interconnects D-Sub Connectors EMI FILTER
8406BK-CM Connectors, Interconnects Fiber Optic Connectors - Adapters CONN COUPLER RCPT SC-SC 6-PLEX
XF3M(1)-0515-1B Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 5 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle