Location : Home > M > MS3100E16-10S
MS3100E16-10S
KPT06J10-98S Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
MS3116P16-26P Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
MS3450W36-6S Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
PTG06SE-14-18PW Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
CA06COME20-4SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
DF30FB-24DP-0.4V(81) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 24 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
PT02E-22-34S(025) Connectors, Interconnects Circular Connectors 34 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
97-3106A14S-2P-689 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 4#16S PIN PLUG
SLW12S-1C7 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 12 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Through Hole
PT07E-14-12S(023) Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
FGG.1B.316.CLAD62 Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
PT06A-18-28P Connectors, Interconnects Circular Connectors 28 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
68711014522 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 10 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle