Location : Home > M > MS3100A36-9S
MS3100A36-9S
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSEEE8T Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C SHLD
1888653-9 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
GTC06R28-15SX-G3-A24 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 35C 35#16 SKT PLUG
PT01E-22-34S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 34 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
MS24266R22B32SN Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
MS27466T11F99AA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 7 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
5747832-4 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
10-72112-3S Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
97-3102A28-20S-946 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 14C 4#16 10#12 SKT RECP
966240-2000-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
104917-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
104917-1 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
104917-1 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
104917-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING 16POS DUAL POLAR EKT Electronics Co., Ltd
104917-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING 16POS DUAL POLAR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1546970-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546970-2 IC 57400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MTCP-122-20P2-001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings I/O CONN
MTCP-122-20P2-001 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MTCP-122-20P2-001 NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-1734598-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Tin
4-1734598-3 IC 56330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-1734598-3 TE Connectivity 8000 2012+ 1.25 WTB HDR DIP L3.7 3 POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4-1734598-3 TE Connectivity 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
4-1734598-3 TE Connectivity AMP Connectors 278210 2016+ CONN HEADER 3PS 1.25MM VERT T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
460-80-260-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SLOTTED 2.54MM
460-80-260-00-001101 Preci-Dip 147410 2016+ HEADER SLOTTED 2.54MM Unitronix Electronics Limited
460-80-260-00-001101 Preci-Dip 278170 2016+ HEADER SLOTTED 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104355-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
104355-4 TE Connectivity AMP Connectors 277490 2016+ CONN HDR BRKWAY 8POS R/A DUAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104355-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY 8POS R/A DUAL SIMEN Electronics Co.,Ltd
104355-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY 8POS R/A DUAL Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1740825-1 Connectors, Interconnects Solid State Lighting Connectors SSL Connector 2 Position Plug Housing for Socket Contact Cable/Wire to Cable/Wire or Board Crimp