Location : Home > M > MS27656T13B22P
MS27656T13B22P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPSE06J22-21S Connectors, Interconnects Circular Connectors 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
97-3106A32-7PX-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 35C 28#16, 7#12 PIN PLUG
97-3108A20-14SX Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 3#12, 2#8 SKT PLUG
AIB6FA32-5PC Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 2C 2#0 PIN PLUG
JT01RE14-5S-SR Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 5C 5#16 SKT RECP
AIT1A28-20SWS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 14C 4#16 10#12 SKT RECP
FGC.2B.314.CLAD92Z Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
MS27656T25F35SBL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 128 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
P50-100P-R1-EA Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 100 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold
D38999/20FB5SAL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
TVS06RF-17-99SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
BACC63CC12-3SNH Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
142-0901-921 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) - Adapters Adapter Coaxial Connector SMA Jack, Female Socket To SMA Jack, Female Socket 50 Ohm
AYF215135 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 51 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.008" (0.20mm) Surface Mount, Right Angle
AYF215135 PANASONIC 108976 20+PB FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
AYF215135 PANASONIC/ 93408 2020+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
046232116103800+ Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 16 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
0528071310 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 13 Position FPC Connector Contacts, Top 0.039" (1.00mm) Through Hole, Right Angle