Location : Home > M > MS27468T25F29SAL
MS27468T25F29SAL
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPSE08E14-5PW Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
D38999/26FG41SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
RM12WBR-6P Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup
GTC030R36-77S-RDS-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 7C 7#4 SKT RECP WALL
TV06RW-17-52S Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
CTV07RF-11-19SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
MS3100A40-56S-RES Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 85C 85#16 SKT RECP
M83723/72R24437 Connectors, Interconnects Circular Connectors 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
D38999/20WG39HE Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
DL60R20-25PY-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 25 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
1727040119 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods 25 Position Two Piece Backshell Connector Gray 90¡ã, 180¡ã Shielded
D38999/20FC35SNL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 22 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
FX4C2-20S-1.27DSA(71) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 20 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Through Hole Gold
0520453345 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 33 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.049" (1.25mm) Through Hole