Location : Home > M > MS27468T11B35HA-LC
MS27468T11B35HA-LC
L17TF2512115 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Press-Fit
XF2L-2235-1 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 22 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
164A19929X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15, 15 Position D-Sub - Stacked Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
KJB6T23G35PCL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings KJB 100C 100#22D PIN PLUG
OSTTS12315D Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTTS12315D NEW 77670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTTS12315D On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN TERM BLK PLUG 12POS 3.81MM TPC Global Service Co.Ltd.
OSTTS12315D On Shore Technology Inc. 157050 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 3.81MM Unitronix Electronics Limited
20021112-00006T1LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
20021112-00006T1LF Amphenol FCI 299070 2016+ HD RA TH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021112-00006T1LF FCI 1750 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
20021112-00006T1LF FCI 1750 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
20021112-00006T1LF FCI 850000 2016 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
5-146279-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-146279-3 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1030640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1030640000 Weidmuller 147620 2016+ CONN HEADER 8POS 3.81MM VERT GN Unitronix Electronics Limited
1030640000 Weidmuller 278650 2016+ CONN HEADER 8POS 3.81MM VERT GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-80-007-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
800-80-007-30-480101 IC 57930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-007-30-480101 Preci-Dip 157440 2016+ CONN HDR 7POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-80-007-30-480101 Preci-Dip 277750 2016+ CONN HDR 7POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452905 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5452905 Phoenix Contact 147440 2016+ BCVP-350WF- 4 BK Unitronix Electronics Limited
5452905 Phoenix Contact 277490 2016+ BCVP-350WF- 4 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KUSC2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.625" (15.88mm) Barrier Block Connector, Screws
KUSC2 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KUSC2 NEW 97950 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
KUSC2 NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395132314 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0387006912 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
5434418 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole