Location : Home > M > MS27467T23B35SAL
MS27467T23B35SAL
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
97-3101A36-15PZ Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 35C 35#16 PIN RECP
MS24266R22T12PN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 12C 12#12 PIN PLUG
A20-108-261-310 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
CA121003-901 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CAB 10SL CAP SKT CORD
BACC63BP20H25P7 Connectors, Interconnects Circular Connectors 25 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
DL60R18-31S7-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 31 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
SFV29R-1STE1HLF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 29 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
JT02RE-14-37S-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 37C 37#22M SKT RECP
PT01P-20-39S Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
5047540900 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 9 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
0395000615 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1030310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1030310000 Weidmuller 157760 2016+ CONN HEADER 12POS 3.81MM VERT BK Unitronix Electronics Limited
1030310000 Weidmuller 277350 2016+ CONN HEADER 12POS 3.81MM VERT BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1847534 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole