Location : Home > M > MS27467T19B35B
MS27467T19B35B
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DF1B-24PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN PIN IDC 24AWG TIN
DDMA50PNMBK47 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
DBMMP9X4SP Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO 9W4 F PCB R/A G50 50O Z
DJT10E19-11JA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
0010021050 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins KK508 WAFER
174929-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.138" (3.50mm)
174929-1 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
174929-1 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
174929-1 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
174929-1 STOCK 43020 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0022280066 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
882-70-004-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
882-70-004-20-001101 IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
882-70-004-20-001101 Preci-Dip 147850 2016+ CONN HDR 4POS 2MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
882-70-004-20-001101 Preci-Dip 298730 2016+ CONN HDR 4POS 2MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JC6-W308-14 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
JC6-W308-14 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JC6-W308-14 NEW 83550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1634330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1634330000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 16POS 90 BLK EKT Electronics Co., Ltd
1634330000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 16POS 90 BLK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1634330000 Weidmuller 289070 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387700419 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325338-06-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0757571441 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin