Location : Home > M > MS27467T19B32H
MS27467T19B32H
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JT06RE20-2PB Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 65C 65#22 PIN PLUG
SS-641010-NF-50 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 10P10C R/A UNSHLD
TVS06RK-11-2SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
FX15SC-41S-0.5SV(30) Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RECEPT 41POS .5MM VERT SMD
3-644814-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN PLUG 9POS IDC 22AWG .156
KJB7T21G35PNL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings KJB 79C 79#22D PIN J/N RECP
TVP00DZ-9-35SB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 6C 6#22D SKT RECP
AIT1E28-22PC Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 6C 3#16 3#4 PIN RECP
87148-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 32 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.150" (3.81mm)