Location : Home > M > MS27467T15F35HC
MS27467T15F35HC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KJB0T11W5AE Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
L117DEFRAA09P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable
5747141-2 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Press-Fit
801-83-046-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
LCW-102-09-T-S-230 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
LCW-102-09-T-S-230 Samtec Inc 8000 2012+ CONN HEADER 2POS .100 SGL TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
LCW-102-09-T-S-230 Samtec Inc. 157230 2016+ CONN HEADER 2POS .100 SGL TIN Unitronix Electronics Limited
LCW-102-09-T-S-230 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LCW-102-09-T-S-230 NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
06-0600-20 IC 56460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387321312 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0830767 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips TERMINAL MARKER
0803621:0081 Phoenix Contact 157440 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
3101029 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories END COVER GRAY
3101029 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3101029 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3101029 Phoenix Contact 287870 2016+ END COVER GRAY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-064-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-064-10-003000 467 ConnectorReceptacle64Position0.100(2.54mm)GoldThroughHole Kynix Semiconductor Hong Kong Limited
801-43-064-10-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157460 2016+ CONN SCKT 64POS .100 SNGL ROW Unitronix Electronics Limited
801-43-064-10-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 298730 2016+ CONN SCKT 64POS .100 SNGL ROW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-064-10-003000 N/A 137 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3208977 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories COVER 66.5X2.2MM GRAY
3208977 N/A 769 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3208977 Phoenix Contact 147780 2016+ COVER 66.5X2.2MM GRAY Unitronix Electronics Limited
0387068204 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate