Location : Home > M > MS27467T15B35SBL
MS27467T15B35SBL
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GTC06CF-28-84SX Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
D38999/26ZJ4JN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CONN PLUG 56POS
DDME50SZNMBK52 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 50 F PCB STR G50 GOLD
1-146479-6 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 16POS STACKNG 15GOLD
BACC45FS18-8S8H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
DJT10E17-8BC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
0760105235 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors - Accessories CONN VERT SHELL 50POS RET KEY
966244-2000-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1899510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1899510000 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1899510000 Weidmuller 147580 2016+ BCZ 3.81/15/180 SN GN Unitronix Electronics Limited
1899510000 Weidmuller 289210 2016+ BCZ 3.81/15/180 SN GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
184406-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2X2 CAP ASSEMBLY, E KEY, CLASS
826662-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
826662-2 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
826662-2 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
826662-2 TE Connectivity AMP Connectors 157310 2016+ CONN HEADER BRKWY 4POS R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
826662-2 TE Connectivity AMP Connectors 278610 2016+ CONN HEADER BRKWY 4POS R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284512-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-284512-6 TE Connectivity AMP Connectors 157310 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284512-6 TE Connectivity AMP Connectors 278290 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284512-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 16POS 3.5MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
M22-2011905 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
M22-2011905 Harwin Inc. 157650 2016+ 19 SIL VERT PIN HDR Unitronix Electronics Limited
M22-2011905 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M22-2011905 NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
160-10-420-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SOLDER TAIL 2.54MM
160-10-420-00-001101 Preci-Dip 147050 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
160-10-420-00-001101 Preci-Dip 278050 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387236517 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers J TERM EDGEON 17 NI
614-83-424-41-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
614-83-424-41-001101 Preci-Dip 157290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-83-424-41-001101 Preci-Dip 278650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
D38999/24FD18PNL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 18 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
131-8701-501 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMB, Mini Connector Jack, Male Pin 75 Ohm Panel Mount, Bulkhead; Through Hole, Right Angle Solder