Location : Home > M > MS27466T23F53H
MS27466T23F53H
RJE051880110H Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
770529-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET 14-20AWG .093 TIN
CTVP00RW-9-9PC-P35 Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
10031193-001CLF Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN PLUG SAS VERT SMT
D38999/26WJ4PAL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 56 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
DAF15S Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 15 F SOD FLOA G ZINC
DAF15S IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DAF15S NEW 88250 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DAF15S NEW 88250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-214618-20P Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
833-87-050-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
2-1546940-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
2-1546940-3 IC 56780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1673810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 (Mate), 10 (Input) Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã and 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1673810000 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1673810000 Weidmuller 157330 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1673810000 Weidmuller 288570 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EM256512H Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
EM256512H NEW 98910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EM256512H Eaton 157840 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
EM256512H IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EM256512H NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1603220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1603220000 Weidmuller 147830 2016+ SL 5.08/18/135 3.2SN OR Unitronix Electronics Limited
0399800423 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
150-10-624-00-106161 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SURFACE MOUNT 2.54MM
150-10-624-00-106161 Preci-Dip 147750 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
150-10-624-00-106161 Preci-Dip 278450 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com