Location : Home > M > MS27466T19B35PC-LC
MS27466T19B35PC-LC
BACC63CB10A2ASNH Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 2 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
CN0966A24A57PNY140 Connectors, Interconnects Circular Connectors 57 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
CA3100E12SA10SB01-09 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
801-93-035-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
BT-21 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.652" (16.56mm) Barrier Block Connector, Screws
BT-21 38426 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
BT-21 Knowles Acoustics 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
BT-21 Knowles Acoustics 8000 16+ MIC ELECTRET OMNI TOP PORT SMD Futune Electronics Co.Limitd
BT-21 Semiconductor 20975 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
PS2-2SC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black
PS2-2SC Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Futune Electronics Co.Limitd
PS2-2SC Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
PS2-2SC IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1712827 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1712827 Phoenix Contact 157240 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1712827 Phoenix Contact 278010 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1998195 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Card Edge 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1998195 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1998195 Phoenix Contact 242220 1538+ ZEC 1 5/ 4-ST-7 5C1 2 R1 4NZX4 Alphatek Technology Limited
ATGX10MT1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips MARKING TAGS DIN RAIL 10MM
ATGX10MT1 Amphenol PCD 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATGX10MT1 Amphenol PCD 8000 2012+ MARKING TAGS DIN RAIL 10MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATGX10MT1 Amphenol PCD 8000 2012+ MARKING TAGS DIN RAIL 10MM TPC Global Service Co.Ltd.
151-10-308-00-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN .025"DIA .300 8POS
151-10-308-00-003000 IC 57850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
151-10-308-00-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 146960 2016+ HEADER OPEN .025DIA .300 8POS Unitronix Electronics Limited
151-10-308-00-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277910 2016+ HEADER OPEN .025DIA .300 8POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-5535512-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-5535512-7 Electronics 27299 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-5535512-7 IC 38410 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1-5535512-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 14POS .100 RT/A DUAL Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1880818 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1880818 Phoenix Contact 147850 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1880818 Phoenix Contact 298250 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430303-05-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
860-10-009-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
860-10-009-10-001101 Preci-Dip 147090 2016+ CONN HDR 9POS 1MM T/H Unitronix Electronics Limited
860-10-009-10-001101 Preci-Dip 289130 2016+ CONN HDR 9POS 1MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com