Location : Home > M > MS27466T19B32HB
MS27466T19B32HB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
183-025-213R551 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
KJL7T15B5BN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
D38999/26ZJ61PN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CONN PLUG 61POS
A20-108-660-010 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
D38999/20WJ29PN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 29 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
TVP00DZ-23-35SD Connectors, Interconnects Circular Connectors 100 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
TV07DZ-17-6HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
AIB6FA28-15PC-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 35C 35#16 PIN PLUG
MDM-25PCBRP Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
15FMN-SMT-A-TF(LF)(SN) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 15 Position FFC Connector Contacts, Top 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
KJB7T23W55BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
JC6-Q307-10 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
JC6-Q307-10 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JC6-Q307-10 NEW 86100 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JC6-Q307-10 RoHS 48800 11+ original new 8STAR-IC
AT06-2S-MM03 Amphenol Sine Systems Corp 157440 2016+ CONN PLUG 2POS W/BOOT Unitronix Electronics Limited
AT06-2S-MM03 Amphenol Sine Systems Corp 288910 2016+ CONN PLUG 2POS W/BOOT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
882-70-010-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
882-70-010-10-001101 IC 60050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
882-70-010-10-001101 Preci-Dip 157590 2016+ CONN HDR 10POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
882-70-010-10-001101 Preci-Dip 277830 2016+ CONN HDR 10POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0382100406 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
1800891 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1800891 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1800891 Phoenix Contact 147240 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1800891 Phoenix Contact 278930 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
540-88-032-24-008 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PLCC 32POS TIN