Location : Home > M > MS27466T11F35A
MS27466T11F35A
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FFM.3B.132.LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories COLLET NUT FOR FFM.3B.
DJT10F19-35AA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 66 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
CN0966A22A19P7-200 Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
642AS0902-5 Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
LJT07RT-17-26P-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 26C 26#20 PIN RECP
SFW26R-5STE1LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 26 Position CIC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
0432550083 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Tin
1841850000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole