Location : Home > M > MS24266R22T12P9-LC
MS24266R22T12P9-LC
5173279-1 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 30 Position D-Type, Board to Board Plug, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
PXM6010/22S/CR/0910 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 22 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
180-M15-213R011 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
DCMMG8H8SJ Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 8H8 F PCR/A G50
TVPS00RF-13-8JB Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
DBU25PTIFO Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 25 M CRIMP F0 TIN IND
DTS20W23-21HE Connectors, Interconnects Circular Connectors 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
4-640608-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 12POS 26AWG MTA156
643236-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Header Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole, Right Angle Gold
431703-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431703-21-0 IC 59480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
350-80-104-00-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
350-80-104-00-006101 Preci-Dip 147230 2016+ CONN HDR 4POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-104-00-006101 Preci-Dip 298010 2016+ CONN HDR 4POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452387 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole