Location : Home > M > MS24264R22B12PY
MS24264R22B12PY
L17TF2510112 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Press-Fit
CN0967C24S57P9Y240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 57 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
D38999/26FC98AB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 10 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
D50S24B4PA00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
09664626812 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
DDMZ24X7SNH3R5 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 24X7 F PCB G 50OHM HP T
5787394-2 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 26 Position D-Type Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
0395337012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)