Location : Home > M > MS24264R20T16SN
MS24264R20T16SN
KPSE06E16-8SA71 Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
MS3108R22-12S Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
MS3450L28-21SX Connectors, Interconnects Circular Connectors 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
CA3102R32A10SK10 Connectors, Interconnects Circular Connectors 54 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
PC06A-14-18P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
MS27468T25F24PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
FCC17A15PE400 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
CBNC58FBH Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) BNC Connector Jack, Female Socket Crimp
1-448816-4 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position
MS27656T19F11SAL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
FH36-15S-0.3SHW(50) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 15 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
AXF5A1212 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 12 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
CTVS06RF-25-19SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
2M801-007-16M7-10PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 10C 10#23 PIN PLUG OM
MS3102E28-66S Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
686120148922 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 20 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle