Location : Home > M > MS24264R20B41S7-LC
MS24264R20B41S7-LC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPT06E12-3SDZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
MS27656E21B16P Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
PC01CE-12-8P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
10-109936-7P Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
TV07DZ-9-9SC-S15AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
2M804-001-06M8-13S Connectors, Interconnects Circular Connectors M804 13C 13#23 SKT PLUG OM
97-3107A20-24SX-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 2#16, 2#8 SKT PLUG
UTG62411SN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
PT06SE-12-3SY Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
D38999/24FG35AD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 79 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
CBNC174FBH Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) BNC Connector Jack, Female Socket Crimp
164A19679X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors CONN DSUB 9P F R/A .590
PT06U12-8PX-027 Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 8C 8#20 PIN PLUG
4-1734839-7 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 47 Position FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle