Location : Home > M > MS24264R12B12P8-LC
MS24264R12B12P8-LC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3100E32A55SYBF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
MS3476L20-16SY Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
MS3116P12-10S Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
2DJ-0065PSA2 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Tin
MS3459L20-17S Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
TV01RW-13-35S Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
97-3107A24-10P-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 7C 7#8 PIN PLUG
2M804-003-01ZNU6-4S Connectors, Interconnects Circular Connectors M804 4C 4#23 SKT RECP OM
2M805-004-02M8-4PC Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 4C 4#23 PIN RECP THRD
BACC45FT16-10P9H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 10 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
09670150425 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods 15 Position Two Piece Backshell Connector 180¡ã Shielded
D*C-20-18P-PKG100 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Contacts CONN DSUB 18POS PIN
97-3106A16S-5P-621 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#16S PIN PLUG
D38999/24WG11SNL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
D38999/26FG11AN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
983-6K22-55PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
1-1734248-2 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 12 Position FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount