Location : Home > M > MS20W23F-10
MS20W23F-10
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M83723/71R24197-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 19 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
C0909A22-12PN-202 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
GTC07R20-23S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 2C 2#8 SKT RECP JAM
CTVP00RW-11-35AC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 13C 13#22D PIN RECP
GTC030F28-15S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 35C 35#16 SKT RECP
DCMMN37PN Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
FCC17C37SB44B Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
16-000240 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories CAP 15POS STD FOR FML W/LANYARD
936184-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Black
936184-2 Electronics 26340 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0026604062 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
1796652 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1796652 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1796652 Phoenix Contact 147240 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1796652 Phoenix Contact 278950 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022045101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
5600008 Phoenix Contact 157260 2016+ ADHESIVE MARKER CARD 1-10 Unitronix Electronics Limited
150-10-950-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN .018"DIA .900 50POS
150-10-950-00-001000 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
150-10-950-00-001000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
150-10-950-00-001000 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
150-10-950-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147420 2016+ HEADER OPEN .018DIA .900 50POS Unitronix Electronics Limited
0386301611 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate