Location : Home > M > MRS25000C2004FRP00
MRS25000C2004FRP00
Share on FacebookShare on Facebook
MRS25000C2004FRP00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MRS25000C2004FRP00 Thin Film Resistors - Through Hole .6watt 2Mohms 1 Learn More 800,000 Vishay/BC Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MRS25000C2004FRP00 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MRS25000C2004FRP00 Original package well 79130 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MRS25000C2004FRP00 RES 2M OHM 0.6W 1 AXIAL 807000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MRS25000C2004FRP00 RES 2M OHM 0.6W 1 AXIAL 1326000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com