Location : Home > M > MRF8S19260HSR5
MRF8S19260HSR5
Share on FacebookShare on Facebook
MRF8S19260HSR5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MRF8S19260HSR5 789415 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
MRF8S19260HSR5 789415 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
MRF8S19260HSR5 13+ 789415 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MRF8S19260HSR5 FET RF N-CH 1.9GHZ 30V NI1230S-8 261840 Freescale Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MRF8S19260HSR5 FET RF N-CH 1.9GHZ 30V NI1230S-8 139460 Freescale Semiconductor NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MRF8S19260HSR5 Transistors RF MOSFET Power HV8 1.9GHZ 260W NI1230S8 8000 Freescale Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com