Location : Home > M > MRF6P24190HR5
MRF6P24190HR5
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MRF6P24190HR5 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MRF6P24190HR5 FREESCAL 600 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MRF6P24190HR5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MRF6P24190HR5 Transistors RF MOSFET Power 2.4GHZ HV6 40W 8000 Freescale Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MRF6P24190HR5 878596 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
MRF6P24190HR5 878596 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
MRF6P24190HR5 878596 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MRF6P24190HR5 MOSFET RF N-CH 28V 190W NI-1230 262560 Freescale Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MRF6P24190HR5 MOSFET RF N-CH 28V 190W NI-1230 140180 Freescale Semiconductor NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.