Location : Home > M > MRF24J40MB-I/RM
MRF24J40MB-I/RM
Share on FacebookShare on Facebook
MRF24J40MB-I/RM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MRF24J40MB-I/RM 878596 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
MRF24J40MB-I/RM IC TXRX 2.4GHZ 802.15.4 87670 Microchip Technology 2014+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MRF24J40MB-I/RM S/N 5000 MIC 17+ Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNC55J3481FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 3.48K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55J3481FSRSL IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55J3481FSRSL NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN70D1152FRSL Resistors Through Hole Resistors RES 11.5K OHM 3/4W 1% AXIAL
RN70D1152FRSL IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN70D1152FRSL NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55H3570BSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 357 OHM 1/8W .1% AXIAL
RNC55H3570BSRE6 NEW 77450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55H3570BSRE6 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A350R0FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 350 OHM 1W 1% WW AXIAL