Location : Home > M > MR075C824KAA
MR075C824KAA
Share on FacebookShare on Facebook
MR075C824KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR075C824KAA Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MR075C824KAA CAP CER 0.82UF 50V 10 RADIAL 894600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MR075C824KAA CAP CER 0.82UF 50V 10 RADIAL 789400 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MR075C824KAA CAP CER 0.82UF 50V 10 RADIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MR075C824KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.82uF 10 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
MR075C824KAA CAP CER 0.82UF 50V 10 RADIAL 1444600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com