Location : Home > M > MR065A223FAAAP2
MR065A223FAAAP2
Share on FacebookShare on Facebook
MR065A223FAAAP2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR065A223FAAAP2 Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MR065A223FAAAP2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.022uF 1 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
MR065A223FAAAP2 CAP CER 0.022UF 50V 1 RADIAL 699400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MR065A223FAAAP2 CAP CER 0.022UF 50V 1 RADIAL 594200 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MR065A223FAAAP2 CAP CER 0.022UF 50V 1 RADIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MR065A223FAAAP2 CAP CER 0.022UF 50V 1 RADIAL 1249400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com