Location : Home > M > MR062C223KAA
MR062C223KAA
Share on FacebookShare on Facebook
MR062C223KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR062C223KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 0.022uF 10 X7R Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MR062C223KAA Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MR062C223KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 0.022uF 10 X7R Radial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
MR062C223KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 0.022uF 10 X7R Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
MR062C223KAA Original package well 88650 NEW 18+ RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MR062C223KAA CAP CER 0.022UF 200V 10 RADIAL 1550700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited