Location : Home > M > MR062C103MAA
MR062C103MAA
Share on FacebookShare on Facebook
MR062C103MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR062C103MAA Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MR062C103MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 0.01uF 20 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MR062C103MAA CAP CER 10000PF 200V 20 RADIAL 808600 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.