Location : Home > M > MR052C472KAA
MR052C472KAA
Share on FacebookShare on Facebook
MR052C472KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR052C472KAA 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
MR052C472KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 4700pF 10 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MR052C472KAA CAP CER 4700PF 200V 10 RADIAL 1251600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MR052C472KAA CAP CER 4700PF 200V 10 RADIAL 595600 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MR052C472KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 4700pF 10 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com