Location : Home > M > MR052C151KAA
MR052C151KAA
Share on FacebookShare on Facebook
MR052C151KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR052C151KAA Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MR052C151KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 150pF 10 X7R Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MR052C151KAA 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
MR052C151KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 150pF 10 X7R Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MR052C151KAA NEW RoHS and More QTY 40450 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MR052C151KAA CAP CER 150PF 200V 10 RADIAL 1252300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MR052C151KAA CAP CER 150PF 200V 10 RADIAL 596300 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com