Location : Home > M > MR052C102KAAAP1
MR052C102KAAAP1
Share on FacebookShare on Facebook
MR052C102KAAAP1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR052C102KAAAP1 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1000pF 10 X7R Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MR052C102KAAAP1 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1000pF 10 X7R Radial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
MR052C102KAAAP1 CAP CER 1000PF 200V 10 RADIAL 1521300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
MR052C102KAAAP1 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
MR052C102KAAAP1 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1000pF 10 X7R Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd