Location : Home > M > MR052A151JAAAP1
MR052A151JAAAP1
Share on FacebookShare on Facebook
MR052A151JAAAP1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR052A151JAAAP1 Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MR052A151JAAAP1 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 150pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
MR052A151JAAAP1 Original package well 87370 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MR052A151JAAAP1 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 150pF 5 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
MR052A151JAAAP1 Original package well 87370 NEW 18+ RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LF-D-500 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Blue 0.100" (2.54mm) 500' (152.44m)