Location : Home > M > MR045C471MAA
MR045C471MAA
Share on FacebookShare on Facebook
MR045C471MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR045C471MAA Original package well 88710 NEW 18+ RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MR045C471MAA CAP CER 470PF 50V 20 RADIAL 1219300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
MR045C471MAA CAP CER 470PF 50V 20 RADIAL 497100 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MR045C471MAA CAP CER 470PF 50V 20 RADIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MR045C471MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 470pF 20 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MR045C471MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 470pF 20 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com