Location : Home > M > MR045C103KAA
MR045C103KAA
Share on FacebookShare on Facebook
MR045C103KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR045C103KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 10 Radial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
MR045C103KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 10 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MR045C103KAA CAP CER 10000PF 50V 10 RADIAL 708200 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MR045C103KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 10 Radial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
MR045C103KAA NEW RoHS and More QTY 40600 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MR045C103KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 10 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com