Location : Home > M > MR045A8R2DAA
MR045A8R2DAA
Share on FacebookShare on Facebook
MR045A8R2DAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR045A8R2DAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 8.2pF Radial 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
MR045A8R2DAA Original package well 87970 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MR045A8R2DAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 8.2pF Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
MR045A8R2DAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 8.2pF Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
290996 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick No Clean Static Dissipative (SD) 0.060" (1.52mm) 10' (3.048m)